Ledningen

Jarkko Ruuskanen
Grundare, VD
jarkko.ruuskanen@nordictelecom.fi

Karl-Johan Kähkönen
Partner, CFO
karljohan.kahkonen@me.com

Sari Alanko
Partner, Kundtjänst och administration
sari.alanko@nordictelecom.fi

Jari Vainikka
Partner, COO
jari.vainikka@nordictelecom.fi

Sari Tollet
Partner, Försäljnings- och marknadschef
sari.tollet@nordictelecom.fi

Ilari Vitikainen
Partner, Försäljningsdirektör
ilari.vitikainen@nordictelecom.fi

Juuso Ketonen
Partner, Application Architect
Juuso.ketonen@nordictelecom.fi

Hur kan vi hjälpa till? Vill du ge feedback?