Henkilökunta

Rauno Toivonen
Toimitusjohtaja
rauno.toivonen@nordictelecom.fi

Jarkko Ruuskanen
Operatiivinen johtaja, projektitoimitukset, T&K
jarkko.ruuskanen@nordictelecom.fi

Jarno Ruuskanen
Tekniikka, tuotannon ja infran ylläpito
jarno.ruuskanen@nordictelecom.fi

Sari Alanko
Asiakaspalvelu- ja hallintojohtaja
sari.alanko@nordictelecom.fi

Sari Blomqvist
Asiakaspalvelu ja –toimitukset
sari.blomqvist@nordictelecom.fi

Mika Lehtonen
Tekninen asiakaspalvelu, käyttöönotto- ja koulutus
mika.lehtonen@nordictelecom.fi

Sari Tollet
Markkinointi- ja viestintäjohtaja
sari.tollet@nordictelecom.fi

Ilari Vitikainen
Myyntijohtaja Suomi
ilari.vitikainen@nordictelecom.fi

Miika Riikonen
Kanavamyyntijohtaja, Suomi, kv -markkina
miika.riikonen@nordictelecom.fi