Henkilökunta

Hallinto

Jarkko Ruuskanen
toimitusjohtaja
jarkko.ruuskanen@nordictelecom.fi

Karl-Johan Kähkönen
talousjohtaja (oto)
karljohan.kahkonen@me.com

Tekniikka ja tuotekehitys

Jari Vainikka
operatiivinen johtaja
jari.vainikka@nordictelecom.fi

Jarno Ruuskanen
tekninen asiantuntija
jarno.ruuskanen@nordictelecom.fi

Marko Nykänen
senior ohjelmoija
marko.nykanen@nordictelecom.fi

Myynti ja markkinointi

Ilari Vitikainen
myyntijohtaja
ilari.vitikainen@nordictelecom.fi

Jonni Lalli
aluemyyntipäällikkö
jonni.lalli@nordictelecom.fi

Mika Lehtonen
myynti ja tekninen asiakaspalvelu
mika.lehtonen@nordictelecom.fi

Asiakaspalvelu ja laskutus

Sari Alanko
asiakaspalvelu- ja hallintojohtaja
sari.alanko@nordictelecom.fi

Sari Blomqvist
asiakaspalvelu ja –toimitukset
sari.blomqvist@nordictelecom.fi

Katriina Hiltunen
asiakaspalvelu ja –toimitukset
katriina.hiltunen@nordictelecom.fi