Johto

Jarkko Ruuskanen
jarkko.ruuskanen@nordictelecom.fi
Founding Partner, toimitusjohtaja

Karl-Johan Kähkönen
karljohan.kahkonen@me.com
Partner, talousjohtaja

Sari Alanko
sari.alanko@nordictelecom.fi
Partner, asiakaspalvelu- ja hallintojohtaja

Jari Vainikka
jari.vainikka@nordictelecom.fi
Partner, operatiivinen johtaja

Sari Tollet
sari.tollet@nordictelecom.fi
Partner, VP myynti- ja markkinointi

Ilari Vitikainen
ilari.vitikainen@nordictelecom.fi
Partner, myyntijohtaja

Juuso Ketonen
Juuso.ketonen@nordictelecom.fi
Partner, sovellusarkkitehti

Miten voimme auttaa? Haluatko antaa palautetta?